Podanie

  • ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷Tryb serwera: ( freebulding )

    Imie:artur

    Wiek:23

    Nick na serwerze:begla

    Nick na discord: -

    Cos o sobie: (rozpisz się )--( niechce mi się rozpisywać :/ )

    ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

    > Witam nie będę się rozpisywać bo po prostu mi się nie chcę każdy mnie prawie zna pisze te podanie dlatego że zauważyłem że na trybie freebulding nie gra już chyba żaden admin chatmod i helper może raz na jakiś czas wejdzie ktoś z administracji czyli raz na tydzień a nawet nie na tydzień.Gram na serwerze sporo czasu nawet jak jestem tylko sam na serwie. Przejdźmy do komkretów to podanie może być odrzucone (napewno będzie :) ) dlatego piszę to podanie o nadanie mi rangę albo był ktoś z administracji bo jak wchodzi na serwer jakiś dzieciak z minusowym IQ i na przykład spami albo flooduje to nie ma nikogo aby go wyciszyć albo zbanować.

    ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

    > Więcej mi się nie chce pisać bo i tak bd odrzucone i dlatego nie chcę trącić czasu bo szanuje muj i kogoś czas.

    ÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

    < NAURA >

    • Oficjalny post

    "(rozpisz się )--( niechce mi się rozpisywać :/ ) ... > Witam nie będę się rozpisywać bo po prostu mi się nie chcę ... Więcej mi się nie chce pisać."

    To jest podanie na helpera czy żalenie się, że nikt nie wchodzi na freebuild? Jeżeli widzisz, że ktoś spami albo flooduje to wysyłasz screena tu, albo na discordzie, a nie piszesz słabe "coś" (nawet nie nazwę tego podaniem) argumentując to tym, że nikt z administracji/moderacji nie wchodzi.

    Jak wiedziałeś, że będzie odrzucone to po co zaczynałeś?

    "niechce", "komkretów", "napewno", "muj" - I ty masz 23 lata?

    O interpunkcji już nie wspomnę.

    A tak poza tym to jestem na NIE.

  • kaaroll99 February 5, 2021 at 19:12

    Zamknięto wątek.