Podanie - ChatMod

  • Tryb serwera: SkyBlock

    Imię: Emilia

    Wiek: 21 lat

    Nick na serwerze: BearieTheGreat

    Coś o sobie:

    Hej. :) Mam na imię Emilia. Lada moment mam 21 lat. Pochodzę z niewielkiej miejscowości pod Warszawą. Ukończyłam technikum na kierunku architektury krajobrazu. Kocham rośliny i zwierzęta. Tymi samymi upodobaniami kieruje się w MC. Kocham wszelkie aktualizacje przyrody, biomów i mobków. Gram od ok. 7lat. Mimo że nie wymiatam pod względem umiejętności typu redstone ^^, to czerpię z gry mnóstwo przyjemności i lubię dzielić się nią z innymi grając na serwerach. Lubię survival, ale zdecydowanie lepiej bawię się budując, tworząc i przekraczając granice swojej wyobraźni. Z tego jestem kojarzona wśród graczy.

    Jeżeli chodzi o mnie jako człowieka, to jestem osobą zdecydowanie otwartą, rozgadaną i chętnie uczestniczącą w kontaktach między ludzkich. Bywa że gadam czasem za dużo. ^^ Kocham się śmiać i wprowadzać luźną atmosferę. Lubię nadawać kierunek w grupie i rzucać pomysłami, ale kompletnie nie czuję się liderem. Uczciwie przyznam że czasem też za szybko się denerwuję, przez co można odnieść wrażenie że jestem sztywna. Ale ja po prostu się przejmuję i zależy mi na rozwiązaniu problemu.

    Co do moich umiejętności czysto administracyjnych związanych z serwerem to mogę powiedzieć, że byłam parę razy w administracji, a przez chwilę nawet prowadziłam serwer. Znam komendy, a jeżeli nie, to szybko się uczę. Jestem aktywnym graczem, mimo że na aktualnej wersji serwera dopiero co zaczęłam grać. (Miałam dłuższy staż kiedy to jeszcze nie było kiwimc.pl) Niestety w czasie reformacji musiałam porzucić MC. Teraz jestem znów pełnoetatowym graczem. Jestem dostępna czasami całymi dniami lub od 21 do późnych godzin nocnych. A i wtedy przydaje się kontrola na serwerze. Mimo że już po 22. ;) Jeżeli miałabym powiedzieć czemu chciałabym dołączyć do ekipy "kiwimc" to przede wszystkim żeby trochę odciążyć innych. Widzę często jaki spam próśb i pytań ma administracja serwera. Nie miałabym też problemu z pomocą i wprowadzeniem nowych graczy, których pytania giną czasem na czacie.

    Chętnie odpowiem na więcej pytań jeśli trzeba.

    A jeżeli gram za krótko na obecnej wersji serwera, to przepraszam że zawracam głowę. <3

  • Arnaksio January 7, 2021 at 16:44

    Zamknięto wątek.