Creeper.pl - opinie

  • Najgorszy hosting z jakim kiedykolwiek miałem styczność. Pod żadnym pozorem nie brać tam serwera.

  • Najgorszy hosting na jakim działałem, administracja niemiła, serwer i strona wywala się parę razy w ciągu tygodnia, mało dostępnych serwerów i brak opcji zwrotu.
    NIE POLECAM.

  • Nie polecam z całego serca, nawet najgorszemu wrogowi tego nie życzę takich doświadczeń

    Serwer działa jak i kiedy chce

    Gościu na discordzie nieogarnięty, jakby miał 14 lat

    Admin odpisujący na emaile nic nie lepszy, cwaniakuje

    Są mi znane następujące sytuacje

    Kolega wpłacił pieniądze na portfel, żeby dowiedzieć się, że nie ma aktualnie żadnego wolnego serwera - czy może dokonać zwrotu? A skąd, musi czekać aż jakiś serwer się zwolni

    Wyżej wspomniany mod na dc wyrzuca/banuje użytkowników piszących niewygodne fakty

    Admin twierdzi, że nie ma opcji zwrotu z powodu niezadowolenia (serwer wyłączał się kilka razy w ciągu 3 godzin(?)) w samym pierwszym dniu usługi

  • Najgorszy hosting jaki kiedykolwiek widziałem, nie polecam

    Awaria na awarii

    dziecinne zachowanie administracji discorda

    zero odzewu mailowego

    już jakieś 3 razy usunęli cały serwer/ przywrócili backup usuwając kilkudniowy postęp

  • Najgorszy hosting na świecie, nie polecam

    Cały czas tylko kłamią, zero informacji na temat czegokolwiek (np. pracach planowych lub awarii).

    Jest discord, ale tam kompletnie nic nie wiedzą i nie potrafią zrobić.

    W jakiejkolwiek sprawie każą kontaktować się mailowo z jakimś niepoważnym cwaniakiem "technikiem" via Mail, który ciągle zbywa ludzi, pisze że nie ma zwrotów

    (jeśli ktoś nei jest zadowolony z tygodnia braku dostępu do usługi) i obiecuje gruszki na wierzbie.

    Jeden z adminów discorda co chwilę wszystkich wycisza, banuje i wyrzuca bez przyczyny.

    już kilka razy wymazali serwer bez uprzedniego poinformowania kilku osobom, lub wykonali backup całego dysku maszyny cofając postęp o dobre kilka dni gry/pracy nad serwerem (ok 12h w grze).

    Ich rozwiązaniem na błąd 500 (Server internal error) to restart komputera usera XDDDD

    Nie raz problem z wbiciem na serwer - uruchamiasz serwer, widnieje jako "włączony", a podczas próby połączenia Klient gry wyrzuca "Uknown host", lub "can't connect to the server" gdzie w tym samym czasie nawet da się wejść na Hypixela (tak, serwer z ameryki, na który ma się najczęściej po 300+ ms) i z powodzeniem grać.

    Poza tym wszystkim jeszcze usuwają wszelkie negatywne komentarze jak tylko mogą. Jeśli jesteś dla nich niewygodny i zadajesz trudne pytania, to jesteś uciszany.

  • [przekleństwo], ile mozna wchodzic na serwer tylko po to, żeby po 3 sekundach cię wyrzuciło?

    cholera człowieka bierze jak pomyśli, że zapłacił 3 dychy za [przekleństwo] hosting

    Edytowano raz, ostatnio przez artur9010: Wyciąłem przekleństwa (November 10, 2023 at 21:59).

  • Nie polecam hosting zwalony, próbuje zresetować hasło to musze wchodzic na ich discorda i dopiero dostaje tam instrukcje że sam musze napisać na emaila bo przycisk "Przypomnij hasło" nie działa.

  • Bardzo słaby hosting, tak jak wyżej napisane. Podejście supportu na discordzie i mailu żenujące. Niewygodne komentarze z discorda usuwane i wyrzucenie z serwera. Nie polecam.

  • Wydałem kase na serwa, napisałem na dc o pomoc w konfiguracji to zablokowali mi dostęp do serwera i zaczeli grozić pozwem.

  • Nie polecam Hostingu.

    - Aby mieć pozwolenie sprzedawanie domeny ".pl" trzeba pierw kupić cos typu "Licencja" Która z tego co mi wiadomo kosztuje ok. 7500zl a wątpię żeby zdobyli ja legalnie.

    - Na stronie nigdzie nie pisze, że domeny kupione u nich można używać tylko na ich Usługach, nie zwracają pieniędzy Serwery są tak tragiczne że wchodząc na serwer 1.16.4 z pluginem SuperiorSKyBlock2, EssentialsX oraz Vault serwer działa przy jednej osobie, po wejściu drugiej już serwer tzw. Spierd*** sie z rowerka ( Była to najlepsza oferta)

    - Serwery w 90% czasu robia co chcą

    - Jeżeli są problemy z uruchomienim serwera (Nawet nie z winy klienta, wielo krotnie działo się tak ze bez żadnej edycji plikow ani nic nie robienia na serwerze (Stanie AFK) Serwer sie wywalał, po uruchomieniu nic sie nie dzialo co support na to? Oczywiscie! Zrobimy BackUp (Ktory byl sprzed kilkunasu godzin), usuniemy całkiem serwer lub wyzerujemy!

    - Brak żadnego wsparcia od supporu dot. serwerow

    - Support oraz sam właściciej toksyczni
    - Po wytknięciu im prawdy dot, hostiny Automatycznie leci Mute, usunięcie komentarza, wyzwiska lub nawet ban

    - Pomimo ze napisałem juz 3 msc temu maila o zwrot pieniędzy do porftela Za domenę która nie dziala na innych maszyniach niż ich (Nie da sie zmienić DNS)
    a nigdzie to nie pisalo przed zakupem (Przy zakupie BungeeCorda już pisze) Dalej nie ma żadnej odpowiedzi

    - Po zgłoszeniu im kiedyś błędu uznali że go używałem co skutkowalo tym ze wyzerowali mi portfel, oraz usunęli moje wszystkie serwery, nawet VPS który tez miałem kupiony (Nowe usługi mualy może one z godzinę łącznie)

    - Reset hasła odbywa sie przez DIscorda XDDD

    - Wszystkie problemy z serwerem (Czystym dosłownie, nowa instalacja) są zwiazane z połączenia klienta (Pomimo tego, ze na inne serwery da sie dołączyć)

    - Panel robi co chce

    - Hosting kiedyś nie oferował żadnej bazy danych, strony, itemshop ani bramek platnosci (Nie wiem czy dalej tak jest)

    - BungeeCOrd też działa tylko u nich
    NIe polecam.

    Jest masa lepszych i tańszych hostingów. Pozdrawiam

  • Nowo utworzone posty pozostaną niedostępne dla innych, dopóki nie zostaną zatwierdzone przez moderatora.

    • :)
    • :(
    • ;)
    • :P
    • ^^
    • :D
    • ;(
    • X(
    • :*
    • :|
    • 8o
    • =O
    • <X
    • ||
    • :/
    • :S
    • X/
    • 8)
    • ?(
    • :huh:
    • :rolleyes:
    • :love:
    • 8|
    • :cursing:
    • :thumbdown:
    • :thumbup:
    • :sleeping:
    • :whistling:
    • :evil:
    • :saint:
    • <3
    • :!:
    • :?:
    Maksymalna liczba załączników: 10
    Maksymalny rozmiar pliku: 1 MB
    Dozwolone rozszerzenia: bmp, gif, jar, jpeg, jpg, pdf, png, txt, yml, zip