Kuba6850

Sklep - co planujemy zrobić

23 odpowiedzi w tym temacie

Witajcie ! :) Jak wiadomo od jakiegoś czasu planujemy zrobić coś ciekawego na forum , coś co by je bardziej wyróżniło...

Na forum padło kilka ciekawych propozycji ,w tym sklep. Ten pomysł zdecydowanie spodobał mi się najbardziej dlatego planuję go zrealizować. Może żeby odpowiedzieć z góry na kilka pytań zrobię małe faq.

1. Kiedy sklep będzie dostępny dla wszystkich użytkowników

Będzie on dostępny w czerwcu (dokładnej daty jeszcze nie znamy) , skrypt ten trochę kosztuje i wymaga większej ilości pracy.

2. Co w nim będzie się znajdowało

Użytkownicy będą mogli pobierać z niego darmowe jak i płatne mapy, pluginy skrypty i inne rzeczy.

3. Czy właśnie tam będzie możliwość kupienia jakiś ciekawych plakietek na profil

Zobaczymy jeszcze jak będzie wyglądała sprawa z tymi plakietkami, aktualnie wprowadzamy system nagród który np. przy zdobyciu odpowiedniej sumy $ automatycznie przyznaje przypisaną do niej nagrodę. Na naszym forum z czasem będą organizowane konkursy więc to także będzie okazja na zdobycie takiej "odznaki" . Czy będzie wtedy sens by zrobić w tym sklepie plakietki? to jeszcze przemyślimy, na pewno jeśli zdecydujemy się zrobić je do kupienia to nie będzie to ten sam sklep w którym będą rzeczy z punktu 2, będziemy musieli zrobić oddzielny ponieważ połączenie systemu pobierania a przyznawania czegoś użytkownikowi nie należy do łatwych rzeczy, ale jak mówiłem jeszcze zobaczymy.

4. Skąd będą brały się "produkty"  w sklepie

Każdy użytkownik będzie miał darmową możliwość wgrania swojego pliku. Od niego zależy czy będzie go sprzedawał za prawdziwe pieniądze, te forumowe czy po prostu zrobi to za darmo. Myślimy że ta funkcja przyciągnie do nas nowych użytkowników, jak już kiedyś pisałem osobiście nigdy nie widziałem jeszcze takiego forum z taką możliwością. Wszystkie transakcje odbywały się najczęściej przez allegro gdzie za wystawienie jakiegoś przedmiotu należy zapłacić lub przez prywatną wiadomość gdzie w każdej chwili możesz zostać oszukany.

Gdy tylko wymyśle jakieś pytanie od razu dodam je tu i postaram się na nie odpowiedzieć. Zapraszam również was do udzielania się na ten temat :)

• Lubię to! 7

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Kuba6850 napisał:

Będzie on dostępny do 20.06.

do czy od? Dziwnie to wygląda :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wyrobili się w terminie :/ (no chyba, że chodziło im o czerwiec 2018 roku :kappa:).

Edytowane przez Jqmey
  • Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuje żeby dodać do sklepiku zmiany nicku choć myślę ze będzie to dziwne.

I też vipa na tydzień albo dwa tygodnie za bardzo bardzo dużą kwotę samorodków jeśli chcecie też wprowadzić vipa za prawdziwe pieniądze to też nie może być za samorodki ale np. Jak pisałem na tydzień albo dwa tygodnie

Edytowane przez MT324

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, MT324 napisał:

Proponuje żeby dodać do sklepiku zmiany nicku choć myślę ze będzie to dziwne.

Ta opcja bedzie dostepna dla rangi VIP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 13.07.2017 o 11:06, Jahek napisał:

Zmienisz ten czas? :( 

Czas się dłuży i co z tym sklepem oraz rangą vip ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ranga vip mozliwe ze wyjdzie wczesniej jednak chyba bede bardziej za tym zeby wprowadzic ja w tym samym momencie co sklep

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 minut temu, Picolo32 napisał:

To jak tam się bedzie płaciło ? tą ekonomią z forum czy prawdziwymi pieniędzmi?

Będzie płaciło z forumową walutą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta