Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

RikoDEV    33
  • Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): 5 do 6 godzin (jako nieliczny wstaje o 4 rano :bezkappy: )
  • Spis Twoich kar: aktualnie brak
  • Opis Twojej osoby: Jestem osobą otwartą, aktualnie na forum skupiam się nad tworzeniem przydatnych poradników do serwerów oraz paczek modów. Staram się pomagać użytkownikom, szybko reaguje gdy ktoś potrzebuje pomocy. Jestem tolerancyjny oraz otwarty na krytykę.
  • Metody kontaktu:
  • Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? tak
  • Dlaczego akurat ty? Jako moderator chciałbym pomagać użytkownikom forum oraz dbać o przestrzeganie regulaminu. Jestem na forum zwykle 5 godzin dziennie. Chciałbym też aktywnie uczestniczyć w rozwoju działu poradniki oraz innych w miarę możliwości.
Edytowane przez RikoDEV
  • Lubię to! 2
  • Myślenie 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Seba    61

Osoba która mnie trochę denerwowała (pewnie każdy wie czemu :kappa:) myślę że, ten użytkownik powinien dostać awans. Czemu ? Już podaje moje powody.

1.  Jest aktywny na dicordzie i na forum choć jak patrzałem na forum to tak marnie jest z jego aktywnością, dopiero teraz można zauważyć, że pisze swoje poradniki które są moim zdaniem bardzo fajne c: .
  2. Zrobił sam dla nas ciemny styl dla spigota, gdzie sam go aktualizuje co jakiś czas.
  3. Mimo tego, że pewnym słowem denerwował wszystkich jest fajną i pomocną osobą.
  • Haha! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kuba6850    195

W czasie rekrutacji licza sie wszystkie szczegoly. Niestety na wybryk wybrales sobie zly moment. Podanie dobre no ale coz.. wiadomo ;v 

Bardziej bym cie widzial w ekipie technicznej, chociazby za sam dark theme

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.