Juraso

skarga
Skarga kebab

26 odpowiedzi w tym temacie

Zły kebab, pisze emotikonke beki i domaga się sprawiedliwości.

Argumenty znikąd, szczerze to jak dla mnie nawet podstawa do degrada nie jest ^^ Forum i discord to jedno, a inne discordy to drugie.

Zostawiam administracji decyzje, czy jestem zły bo gdzie indziej czepiam sio regulamin czy jestem dobry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@kebab dodam tylko iż jesteśmy serwerem partnerskim tego forum, jeśli owe forum ma w ekipie moderatora który niszczy atmosferę u nas na serwerze to nie świadczy to dobrze o nim jak i o forum.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 minut temu, Juraso napisał:

@kebab dodam tylko iż jesteśmy serwerem partnerskim tego forum, jeśli owe forum ma w ekipie moderatora który niszczy atmosferę u nas na serwerze to nie świadczy to dobrze o nim jak i o forum.

Psuję atmosferę, bo piszę coś o regulaminie? Że są braki?

Ty tak na serio?? XDD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale czy ja podałem tam tylko 1 screena? dałem dużo więcej, już reszty nie widzisz? nie widzisz swojego zachowania? w regulaminie mógłby zostać nawet 1 punkt "1. @Administrator ma prawo do wszystkich działań, które uzna za słuszne."

Dodatkowo screen z rozmowy z Jahumenem pokazuje że miałeś zamiar narobić u nas syfu

Edytowane przez Juraso
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, Juraso napisał:

ale czy ja podałem tam tylko 1 screena? dałem dużo więcej, już reszty nie widzisz? nie widzisz swojego zachowania? w regulaminie mógłby zostać nawet 1 punkt "1. @Administrator ma prawo do wszystkich działań, które uzna za słuszne."

Dodatkowo screen z rozmowy z Jahumenem pokazuje że miałeś zamiar narobić u nas syfu

Nie wiedziałem że umiesz tak kreatywnie kręcić. Jestem dumny.

Lubię się pośmiać =/= mam zamiar narobić syf

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale czy ja gdzieś kręcę? dałem jedynie screeny twojego zachowania i tego jaki robiłeś syf u nas, ten screen z rozmowy z Jahumenem był już po tym jak narobiłeś u nas syf także o czymś to świadczy, cieszysz się tym że nas irytowałeś i dostałeś bana.

Skoro chcesz przebywać w "miejscu publicznym" to powinieneś szanować innych a nie wykorzystywać luki w regulaminie, zamiast je zgłosić to ty starałeś się je jak najbardziej wykorzystać.

Edytowane przez Juraso

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Juraso napisał:

ale czy ja gdzieś kręcę? dałem jedynie screeny twojego zachowania i tego jaki robiłeś syf u nas, ten screen z rozmowy z Jahumenem był już po tym jak narobiłeś u nas syf także o czymś to świadczy, cieszysz się tym że nas irytowałeś i dostałeś bana.

Skoro chcesz przebywać w "miejscu publicznym" to powinieneś szanować innych a nie wykorzystywać luki w regulaminie, zamiast je zgłosić to ty starałeś się je jak najbardziej wykorzystać.

XDDDDDDFF

Myślę że tutaj zakończę rozmowę, zostawmy decyzję wyższej administracji jaszczurze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pisząc, że nasz regulamin ma luki, a następnie używając ich, automatycznie przyznajesz, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to co robisz jest nieprawidłowe (ponieważ jest to luka w regulaminie), w takim razie dlaczego to robisz?

Nie widzę sensu pisania regulaminu na 1001 punktów, a następnie rekrutowania 30 moderatorów żeby chodzili z pałką i śledzili czy ktoś nie działa na granicy z prawem (a raczej je łamie). Udało mi się to osiągnąć, moderatorzy (a raczej jeden) podejmują interwencję bardzo rzadko, regulamin ma tylko 6 (przed Twoim przyjściem 5) punktów, a gdy zjawia się ktoś, kto nie potrafi się zachować i czerpie przyjemność z irytowania innych jest po prostu wykluczany z grupy.

• Like 3
  • Kappa 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, jahumen napisał:

Pisząc, że nasz regulamin ma luki, a następnie używając ich, automatycznie przyznajesz, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to co robisz jest nieprawidłowe (ponieważ jest to luka w regulaminie), w takim razie dlaczego to robisz?

Nie widzę sensu pisania regulaminu na 1001 punktów, a następnie rekrutowania 30 moderatorów żeby chodzili z pałką i śledzili czy ktoś nie działa na granicy z prawem (a raczej je łamie). Udało mi się to osiągnąć, moderatorzy (a raczej jeden) podejmują interwencję bardzo rzadko, regulamin ma tylko 6 (przed Twoim przyjściem 5) punktów, a gdy zjawia się ktoś, kto nie potrafi się zachować i czerpie przyjemność z irytowania innych jest po prostu wykluczany z grupy.

Po pierwsze to gdzie używam luki w regulaminie?

Po drugie, nie zatrudniacie 30 modów z pałkami bo sami chodzicie z pałkami i doszukujecie się irracjonalnych powodów kary.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

irracjonalnych powodów kary powiadasz? to że 3 razy Jahumen usuwał twoje podwójne głosy w ankiecie to nazywasz irracjonalnym powodem kary? to że wczoraj zacząłeś kląć to nazywasz irracjonalnym powodem kary? a to że próbujesz omijać bota to też nazywasz irracjonalnym powodem kary? nie przez to nazbierało ci się 17pkt ostrzeżeń od bota? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Invi napisał:

Bo ja na wstępie proponuję ostrzeżenie tutaj

a ranga zostaje? bedzie to tylko kolejne upomnienie? pewno juz ostatnie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Kuba6850 napisał:

a ranga zostaje? bedzie to tylko kolejne upomnienie? pewno juz ostatnie?

w sumie raz dostał upomnienie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wspomnę że u nas dostał już 17 ostrzeżeń :D ani jedno nie poskutkowało, wczoraj też się czepiał ale bana nie dostał, dzisiaj znowu zaczął i poskutkowało to banem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 minut temu, Kuba6850 napisał:

ja bym dal ostatnia szanse.

Już wiele było tych "ostatnich szans", degradacja byłaby najlepszym rozwiązaniem.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ahh zapomniałem jeszcze o tym
Screenshot_2017-08-11-16-42-06.png
Screenshot_2017-08-11-16-42-14.png

W pierwszym screenie przyznał się do wykorzystywania luk w regulaminie "No"

Edytowane przez Juraso

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.