Skocz do zawartości

Forumowy chat jest obecnie naprawiany.

Invi

Reedzev cwany lis

Rekomendowane odpowiedzi

Invi    124

Witam. Temat dotyczy tego wątku: 

Reedzev zrezygnował i uniknął wymiaru sprawiedliwości, po czym wrócił. Proszę o wymierzenie kary dla tego ważniejszego niż Libter i tak samo ważnego jak Kuba admina. Dodam, że dzisiaj sytuacja powtórzyła się ponownie, co spowodowało uszczerbek na moim zdrowiu psychicznym i negatywnie wpłynęło na moje życie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Invi    124
1 godzinę temu, Reedzev_ napisał:

Nie jestem administratorem. Proszę to odnotować. 

Nie?

Administrator działał na szkodę forum, co pokazują screeny. Zostałem zbanowany za hejt forum - nic takiego nie miało miejsca. Proszę o dowód w postaci screenów.

Screenshot_2018-01-23-22-43-44-314_com.discord.png

Screenshot_2018-01-23-22-42-28-588_com.discord.png

Screenshot_2018-01-23-22-37-25-747_com.discord.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Invi    124
8 godzin temu, Reedzev_ napisał:

Użytkownik został zbanowany za liczne prowokacje na komunikatorze Discord I nieuzasadniony hejt forum.

@Invi może podrabiać screeny, takie rzeczy prosimy nam niezwłocznie zgłaszać. 

Tym samym zamykam temat.

Pojebało cię?

1. Nie hejtowałem forum (przynajmniej nie wczoraj).
2. Ja prowokowałem? Masz ty rozum i godność człowieka? @RikoDEV @Ewald @MTLR A NAWET @Kuba6850 jak było? Kto tu prowokował? I kto hejtował forum pisząc, że ma raka tym samym śmiejąc się z poważnej choroby?

Szanuj się i nie rozpatruj skarg na siebie XDD

Edytowane przez Invi
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reedzev_    69

Warto sobie uświadomić, że @Invi, również przed rzekomym "zezwoleniem na samowolkę" w sposób pełni nieuzasadniony krytykował administrację forum spigot.pl na discordzie partnera, tj. skript.pl, oraz wykazał się nadmiernie agresywnym zachowaniem wobec jednego z administratora Serwisu ( @Reedzev_ ):

Screenshot_2018-01-24-19-33-20.png

W załączniku można również zauważyć groźby ze strony @Invi

Stwierdzam jednak, że słowo "robicie" nie może być traktowane jako "róbcie", dlatego wiadomość nie była zezwoleniem na samowolkę, a zgodnie zresztą z regulaminem ja, @Reedzev_ mogę takie decyzje zarówno wydawać jak i anulować.

Przypomnę tylko, że byłem jedną z czterech (na 6) osób w historii administracji spigot.pl, które coś robiły, a nie tylko płaciły (lub/i) rządziły.

Chiałbym również przypomnieć, iż formalnie nie pełnię obecnie funkcji administracyjnych na forum spigot.pl. Jestem jedynie zastępcą właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Invi    124
W dniu 24.01.2018 o 19:38, Reedzev_ napisał:

wykazał się nadmiernie agresywnym zachowaniem wobec jednego z administratora Serwisu ( @Reedzev_ )

W dniu 23.01.2018 o 21:02, Reedzev_ napisał:

Nie jestem administratorem. Proszę to odnotować. 

XDD

2. Gdzie tam widzisz krytykę? Napisałem, że tam mają lepszą administrację, co nie znaczy, że tutaj jest zła. NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.
3. Napisałeś, byśmy robili co chcemy. Nie masz prawa zezwalać użytkownikom na samowolkę, bo to łamie regulamin :)) 
4. I co z tego?

Ja już dostałem karę, ty jeszcze nie. Czekam na wyrok @Kuba6850 wobec ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reedzev_    69

3. Tutaj to ty nie czytałeś ze zrozumieniem, a nawet w ogóle nie czytałeś. Wyjaśniałem to w poprzednim poście.

4. O czym ty mówisz?

Działając na szkodę zastępcy założyciela działasz na szkodę forum, tym samym łamiąc punkt 1.2 regulaminu forum. Wnosząc skargę na mnie, wnosisz skargę na @Kuba6850

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Invi    124
3 godziny temu, Reedzev_ napisał:

3. Tutaj to ty nie czytałeś ze zrozumieniem, a nawet w ogóle nie czytałeś. Wyjaśniałem to w poprzednim poście.

4. O czym ty mówisz?

Działając na szkodę zastępcy założyciela działasz na szkodę forum, tym samym łamiąc punkt 1.2 regulaminu forum. Wnosząc skargę na mnie, wnosisz skargę na @Kuba6850

no chyba cię poje[ciach]
3. szkoda strzępić ryja
4. Przypomnę tylko, że byłem jedną z czterech (na 6) osób w historii administracji spigot.pl, które coś robiły, a nie tylko płaciły (lub/i) rządziły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.