bopke

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana bopke w Rankingu w dniu 11 Lipiec

bopke posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

15 Dobry

O bopke

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 14.12.1998

Kontakt i informacje

 • Hobby
  Linux
 • Strona www
 • Adres serwera minecraft
  ancap.pl
 • Discord
  Bopke#1309
 • E-mail
  [email protected]
 1. Jakiś problem

  Po prostu forum nie chce, żebyś się wylogował
 2. Koniec painta [*]

  enjoy wirusy i błędy
 3. no siema ogunie
 4. Aktualizacja 4.2 !

  Brak muzyki profilowej to zaleta
 5. Ruch oporu przeciw xVendrome

  Make NSFW great again and make xVendrome pay for that NSFW!
 6. zaakceptowana
  Nowa ranga

  Popieram, poproszę
 7. Ze względu na osiągnięcie mojego tymczasowego limitu zawieszam przyjmowanie nowych osób. W związku z tym publikuję również garść statystyk związanych ze sponsoringiem: Zgłosiło się do mnie 31 różnych osób, z czego zaledwie 17 za pomocą wymaganego komunikatora - discorda. Z 31 zgłaszających się osób, 19 otrzymało konto na jednej z trzech maszyn testowych. 8 osób straciło swoją szansę ze względu na brak postępów w konfigurowaniu serwerów, z czego jedna osoba nawet nie zalogowała się na swoje konto. Dwie osoby same z siebie zrezygnowały ze sponsoringu. Z pozostałych 9 osób, dwie skończyły już prace nad swoimi serwerami i działają na personalizowanych maszynach. Dzięki!
 8. zaakceptowana
  Blad

  Jaki błąd? Właśnie się zalogowałem i nic się nie stało.
 9. zaakceptowana
  Ranking najbogatszych?

  A można, jak najbardziej! Jeżeli też się zgadzasz to przelej mi 30 samorodków
 10. zaakceptowana
  Ograniczenie odświeżania?

  Popieram, oraz proponuję dodatkowo, żdby podbijany temat pojawiaj się w belce ostatnio aktywnych tematów.
 11. 1. Początek (Potrzebne strony) 2/2

  Co to jest JavaSkript, jakiś kompilator kompilujący kod w Skripcie do kodu w javie? Tylko Skript nazywa się skript, żeby nie mylić się z prawidłowym słowem "skrypt" po angielsku brzmiącym "script"!
 12. 1. Początek (Co potrzebne?) 1/2

  W 4 godziny nauczyć się wszystkich zawiłości HTMLa? Masz na myśli XHTML? Bo HTML5 na pewno nie, przez tyle to wprawny pisarz klawiaturowy może przepisze sporą część dokumentacji
 13. W zasadzie tak, ale to nadal ma być serwer minecraft - jeżeli serwer będzie zbyt obciążony z powodu innych aplikacji chodzących w tle to pakiet nie zostanie zwiększony. Do tego każda oddzielna aplikacja powinna być konsultowana ze mną, ale raczej nie będzie z tym problemu //Edit: zapomniałem dopisać, że dotyczy to tylko serwera docelowego, a na czas prac nad serwerem serwer będzie na maszynie zbiorczej do której jest dostęp tylko do konta użytkownika ze spigotem, a uruchamianie innego oprogramowania jest zabronione.
 14. Dobra muzyka

  najlepsza muzyka
 15. zaakceptowana
  TeamSpeak 3

  Za darmo na własnej maszynie bez licencji można pociągnąć maksymalnie do 32 slotów. Dalsze "darmowe" sloty są dopiero na licencję NPL której na to forum się z tego co widze nie dostanie. Ja mam licencję NPL i jeden serwer który siedzi pusty, możemy się w razie czego dogadać, opie @Myszak Discord i TS się wzajemnie nie wykluczają, discorda mało kto traktuje jako komunikator głosowy, tak samo jak tsa mało kto traktuje jako komunikator tekstowy, więc nie powinno to być jakimkolwiek problemem