Skocz do zawartości

Chcesz otrzymać darmowe konto pro na hostingu zdjęć? zagłosuj!

creepek

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Wysłane wiadomości na chacie

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralny

O creepek

 • Tytuł
  Nowy

Dodatkowe

 • Hobby
  Programowanie
 • Strona www
 • Adres serwera minecraft
  jakisserwer.pl
 • Discord
  creepek #7535
 • Nick w Minecraft
  creepek
 1. Przenoszenie gracza na inny serwer bungeecord

  public class Main { public void onEnable(){ // } public boolean onCommand(CommandSender sender, Command cmd, String label, String args[]){ if (cmd.getName().equalsIgnoreCase("lobby")){ sender.sendMessage(ChatColor.GOLD + "»" + ChatColor.BLUE + "Teleportowanie na lobby..."); } return false; } }
 2. Przenoszenie gracza na inny serwer bungeecord

  Ktoś mi pomoże?
 3. Przenoszenie gracza na inny serwer bungeecord

  Człowiek uczy się na błędach
 4. Przenoszenie gracza na inny serwer bungeecord

  Ok, napisałem skopiowałem taki kod z tej strony co mi podałeś: public void CommandHub(){ super("hub","permission.hub",new String[0]); } public void onEnable(){ getProxy().getPluginManager().registerCommand(this, new CommandHub()); } public boolean onCommand(CommandSender sender, Command cmd, String label, String args[]){ if (cmd.getName().equalsIgnoreCase("lobby")){ sender.sendMessage(ChatColor.GOLD + "»" + ChatColor.BLUE + "Teleportowanie na lobby..."); ServerInfo target = ProxyServer.getInstance().getServerInfo("Hub"); sender.connect(target); } return false; } Niestety wywala 3 errory. Moje biblioteki: A oto moje importy z bibliotek: import org.bukkit.command.Command; import org.bukkit.command.CommandSender; import net.md_5.bungee.api.ChatColor; import net.md_5.bungee.api.ProxyServer; import net.md_5.bungee.api.chat.ComponentBuilder; import net.md_5.bungee.api.config.ServerInfo; I nie działa pomożesz?
 5. Przenoszenie gracza na inny serwer bungeecord

  A możesz mi dać takiego "gotowca" byłbym bardzo wdzięczny
 6. Witam, Jak przenieść gracza na inny serwer połączony za pomocą bungeecorda? Ktoś mógłby mi to wytłumaczyć jak to się robi? Zupełnie tego nie ogarniam. Oto mój kawałek kodu które napisałem jakieś 2 minuty temu i zostawiłem ponieważ nic z neta nie działa. public class Main { public void onEnable(){ System.out.println("Uruchamianie pluginu!"); } public void onDisable(){ System.out.println("Wyłączanie pluginu!"); } public boolean onCommand(CommandSender sender, Command cmd, String label, String args[]){ if (cmd.getName().equalsIgnoreCase("lobby")){ //teleportacja gracza na lobby } return false; } } Z góry dziękuję za pomoc.
 7. Witajcie!

  Witajcie. Mam na imię Wiktor mam 12 lat. Trafiłem na to forum przeglądając internet i szukając pluginu i dzięki temu forum go znalazłem za co jestem wdzięczny za to. Pomyślałem, "Heh, nie zaszkodzi się zarejestrować - w sumie, i tak jestem wdzięczny ". Od 1 roku uczę się pisać pluginy ale i tak nie porządnego nie umiem napisać. Minecraftem zajmuję się od 6 lat. Myślę że z tego forum nie ucieknę tak szybko jak z poprzednich które spadały na psy. Pozdrawiam, creepek aka wiktorelex.
×