Invi

Właściciel
 • Zawartość

  247
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Ostatnia wygrana Invi w Rankingu w dniu 1 Wrzesień

Invi posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

108 Lubiany

7 obserwujących

O Invi

 • Tytuł
  Karczmarz 🍺
 • Urodziny 1 Listopad

Kontakt i informacje

 • Hobby
  Moderowanie
 • Strona www
 • Adres serwera minecraft
  Sky-Land.pl / Hypixel.net
 • Discord
  Invi #4807
 • E-mail
 • Nick w Minecraft
  TheGreatChemist

Ostatnie wizyty

1471 wyświetleń profilu
 1. Jqmey

  Ten temat został zamknięty.
 2. Jqmey

  Więcej nie powinno się to powtórzyć.
 3. do
  Dokładnie 14 lat temu urodził się Invi
 4. odrzucona
  Cheaty w pobieralnii

  Jestem na nie. Nie powinno być w ogóle czegoś takiego jak cheaty, ponieważ tylko psują grę. Nie będziemy wspomagać takich działań.
 5. huzuni 1.10+

  https://www.wizardhax.com/2016/08/19/minecraft-huzuni-1-10-x-hack-client-optifine-download/
 6. ivall

  Podoba mi się Twoje podanie Czy mógłbyś zaprezentować nam jakiś swój projekt?
 7. Curser

  i jeszcze spamuje Aktywność to nie wszystko. Każdy człowiek ma wady, więc mogę śmiało stwierdzić, że nas okłamałeś. Samo podanie jest brzydkie. Spamowałeś niemal każdemu członkowi administracji o rangę, gdy u mnie Ci nie wyszło, zacząłeś pisać do Kuby.
 8. RAM

  Ten temat został zamknięty.
 9. Tanie serwery na enderchest

  A po co kupować serwer na endercheście, skoro można kupić VPSa na lvlup.pro? Zaoszczędzisz kilkadziesiąt złotych (bo pewnie kupujesz 4gb ramu).
 10. odrzucona
  Kategorie w sklepie

  Jeśli będzie to potrzebne, to na pewno dodamy
 11. Skin Inviego

  https://spigot.pl/topic/679-jak-zrobić-render-skina-średniej-jakości/?tab=comments#comment-5073
 12. [Skiny] Dawka pokemonów

  Dzisiaj przygotowałem dla Was dawkę zwierzaków z gry stworzonej przez szatana pokemonów 1. Pikachu Download: https://avatars.zapodaj.net/images/44942b6999da.png 2. Charizard Download: https://avatars.zapodaj.net/images/f6dc3cbc7f89.png 3. Dragonite Download: https://avatars.zapodaj.net/images/efad202b329d.png 4. Arcanine Download: https://avatars.zapodaj.net/images/8a8f8a06ea5c.png 5. Mewto Download: https://avatars.zapodaj.net/images/a7fad71d8ee9.png
 13. captcha

  Mógłbyś dać screena?
 14. Cześć. W tym wątku przedstawię Wam modyfikację World Downloader. Umożliwia ona pobieranie map z innych serwerów. Po pobraniu mapy, będzie możliwość jej edycji (od razu po pobraniu będzie można wyjść z serwera, i wejść na nią na trybie jednoosobowym). Pobrane mapy znajdują się w %appdata% > .minecraft > saves. 1. Pobieramy LiteLoadera z tej strony: https://spgt.pl/yEjfI (plik .exe) 2. Po pobraniu, przenosimy LiteLoadera na pulpit i uruchamiamy. 3. Po ewentualnej edycji, klikamy OK. 4. Pobieramy World Downloadera: https://spgt.pl/cGrFg 5. Po pobraniu przenosimy na pulpit. 6. Otwieramy folder i przenosimy plik, który się w nim znajduje na pulpit. 7. Następnie wchodzimy w %appdata% > .minecraft > mods, tam przenosimy nasz plik. 8. Mod został zainstalowany. 1. Otwieramy Minecrafta (wersja 1.8-LiteLoader-1.8) 2. Wchodzimy na wybrany serwer. 3. Klikamy esc, później Download this world. 4. Wpisujemy nową nazwę i pobieramy świat. 5. Chwilę chodzimy po terenie, a następnie klikamy esc i Stop download. 6. Świat został pobrany! 7.
 15. Wstawianie wideo

  Chodzi o załączanie filmu? Myślę, że nie. Film możesz wrzucić na YouTube.com, a po wstawieniu linku u nas, ładnie się zamieni. No chyba, że mamy zrobić nasz hosting filmów.