Skocz do zawartości

Chcesz otrzymać darmowe konto pro na hostingu zdjęć? zagłosuj!

Invi

Użytkownik
 • Zawartość

  286
 • Wysłane wiadomości na chacie

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana Invi w dniu 27 Listopad 2017

Użytkownicy przyznają Invi punkty reputacji!

Reputacja

126 Lubiany

Portale społecznościowe

Brak portali społecznościowych.

7 obserwujących

O Invi

 • Tytuł
  Karczmarz 🍺
 • Urodziny 1 Listopad

Kontakt i informacje

Dodatkowe

 • Hobby
  Moderowanie
 • Strona www
 • Adres serwera minecraft
  Sky-Land.pl / Hypixel.net
 • Discord
  Invi #4807
 • Nick w Minecraft
  TheGreatChemist

Ostatnie wizyty

1885 wyświetleń profilu
 1. Czy chciałbyś otrzymać konto pro?

  To może najpierw ustalcie szczegóły, a potem ogłaszajcie. To tak, jakbyś wystawiał coś na sprzedaż, ale jeszcze nie wiedział co i szukał chętnych.
 2. Czy chciałbyś otrzymać konto pro?

  Może napiszesz jaki hosting i szczegóły konta?
 3. Reedzev cwany lis

  no chyba cię poje[ciach] 3. szkoda strzępić ryja 4. Przypomnę tylko, że byłem jedną z czterech (na 6) osób w historii administracji spigot.pl, które coś robiły, a nie tylko płaciły (lub/i) rządziły.
 4. Reedzev cwany lis

  XDD 2. Gdzie tam widzisz krytykę? Napisałem, że tam mają lepszą administrację, co nie znaczy, że tutaj jest zła. NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM. 3. Napisałeś, byśmy robili co chcemy. Nie masz prawa zezwalać użytkownikom na samowolkę, bo to łamie regulamin :)) 4. I co z tego? Ja już dostałem karę, ty jeszcze nie. Czekam na wyrok @Kuba6850 wobec ciebie.
 5. Reedzev cwany lis

  Pojebało cię? 1. Nie hejtowałem forum (przynajmniej nie wczoraj). 2. Ja prowokowałem? Masz ty rozum i godność człowieka? @RikoDEV @Ewald @MTLR A NAWET @Kuba6850 jak było? Kto tu prowokował? I kto hejtował forum pisząc, że ma raka tym samym śmiejąc się z poważnej choroby? Szanuj się i nie rozpatruj skarg na siebie XDD
 6. Reedzev cwany lis

  Ostatni screen pokazuje, że reedzev zezwolił na samowolkę - więc obraza go nie była wykroczeniem.
 7. Reedzev cwany lis

  Nie? Administrator działał na szkodę forum, co pokazują screeny. Zostałem zbanowany za hejt forum - nic takiego nie miało miejsca. Proszę o dowód w postaci screenów.
 8. Witam. Temat dotyczy tego wątku: Reedzev zrezygnował i uniknął wymiaru sprawiedliwości, po czym wrócił. Proszę o wymierzenie kary dla tego ważniejszego niż Libter i tak samo ważnego jak Kuba admina. Dodam, że dzisiaj sytuacja powtórzyła się ponownie, co spowodowało uszczerbek na moim zdrowiu psychicznym i negatywnie wpłynęło na moje życie.
 9. Historia skroconych linkow.

  No ale po co?
 10. Reedzev_

  nie możesz, bo to przecież tak, jakby odchodził Kuba
 11. Reedzev_

  I co w związku z tym..?
 12. Reedzev_

  Miałeś na celu zdenerwowanie mnie. Od kilku miesięcy powtarzam ci żebyś się ode mnie odczepił i przestał mi dokuczać.
 13. Reedzev_

  Witam szanowną administrację tego wspaniałego forum (nie, nie ma tu sarkazmu, serio uważam, że forum jest dobre). W dniu dzisiejszym byłem prowokowany przez administratora Reedzev_, który niszczył opinię użytkowników na kanale publicznym na serwerze Discord. Nick oskarżonego: Reedzev_ Powód zgłoszenia: Prokowacja, niszczenie forum od środka, przez niego popełniłem grzech ciężki Punkt regulaminu (ewentualny): Ostatni raz czytałem regulamin, jak przyłapałem Reedzeva na plagiatowaniu ze skripta, muszę go sobie odświeżyć, chociaż nie wiem, czy jest on konieczny - (ewentualny) mówi sam za siebie. Dowody: cała masa! 1. Ośmieszenie @Kuba6850 na kanale publicznym: 2. Reszta jest dostępna na kanale #cleverbot, mdoeracja i Kuba byli świadkami. Nawet sam właściciel (ba, założyciel) napisał, że Reedzev mnie prowokował. Tak nie powinien zachowywać się administrator.
×