RikoDEV

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Profilowa muzyka

Ostatnia wygrana RikoDEV w Rankingu w dniu 4 Październik

RikoDEV posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

29 Dobry

O RikoDEV

 • Tytuł
  ★» Legends Never Die... «★
 • Urodziny 01.01.1867

Kontakt i informacje

Ostatnie wizyty

275 wyświetleń profilu
 1. Jqmey

  Od jakiegoś czasu administrator @Jqmey perfidnie nazywa użytkowników w tym @Kuba6850 oraz @MT324 "nubami". Pomijając że sam nigdy nie chciał być tak nazywany i raz prawie mnie zbanował bo go to "zabolało". Co mam powiedzieć widząc:
 2. Jaką rangę byś dał osobie wyżej?

  Zbanowany na życie robienie styli do forum
 3. Spigot.pl - Ciemny styl - [BETA]

  Styl działa (częściowo) na wersji mobilnej. Możesz zainstalować przeglądarkę firefox która obsługuje rozszerzenia lub jeśli posiadasz przeglądarkę dolphin zainstalować dodatek w formie oddzielnej aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.pmmlabs.stylish&hl=pl. Niestety aktualnie administracja nie wyraziła zgody na wprowadzenie mojego stylu jako dodatkowego na stronie.
 4. Skin Inviego

  @Dirtek Prawdopodobnie stworzył go darmowym programem http://www.mineimator.com/.
 5. Nagroda discordowy pisarz (15. poziom) nie jest wyświetlana.
 6. [Pobieranie map][1.8] World Downloader

  Przydatny i pomocny poradnik. Na pewno przyda się jakiemuś użytkownikowi.
 7. ...wystarczy że wyślesz mu konstruktywną odpowiedź: ty no nie wiem jak tam twój smigot epicki co się kręci u kuvusia za warna i siada na na mpc od wojaka i wiki tworzy na głównej po północy, wiesz o co chodzi mnie nie wykręcisz bo mi smigota nakręcisz
 8. Będąc użytkownikiem widzę w menu dodaj zakładkę nagródź użytkownika co jest błędem.
 9. Zmiana wyglądu wyspy askyblock

  Musisz stworzyć plik .schematic wyspy pluginem worldedit. Następnie przenieś plik .schematic do folderu schematics w pluginie ASkyBlock. Teraz wystarczy że przejdziesz do configu i w sekcji schematics zmienisz filename: twoja-nazwa.schematic. Jak tworzyć schemat? Zaznacz swoją wyspę w powietrzu! Wpisz komendę //copy Następnie //schem save [twoja-nazwa] Gotowy plik będzie dostępy w katalogu WorldEdit > schematics
 10. ODRZUCONE RikoDEV

  Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): 5 do 6 godzin (jako nieliczny wstaje o 4 rano ) Spis Twoich kar: aktualnie brak Opis Twojej osoby: Jestem osobą otwartą, aktualnie na forum skupiam się nad tworzeniem przydatnych poradników do serwerów oraz paczek modów. Staram się pomagać użytkownikom, szybko reaguje gdy ktoś potrzebuje pomocy. Jestem tolerancyjny oraz otwarty na krytykę. Metody kontaktu: Discord (!RikoĐΞV#8659) forum email ([email protected]) Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? tak Dlaczego akurat ty? Jako moderator chciałbym pomagać użytkownikom forum oraz dbać o przestrzeganie regulaminu. Jestem na forum zwykle 5 godzin dziennie. Chciałbym też aktywnie uczestniczyć w rozwoju działu poradniki oraz innych w miarę możliwości.
 11. Nick moderatora, który nadał ostrzeżenie: Reedzev_ Powód ostrzeżenia: na zyczenie + nazywanie userow nubami Dlaczego jest ono niesłuszne: Nie rozumiem dlaczego za otrzymanie ostrzeżenia na "życzenie" dostałem 25 pkt. Oczywiście nazywanie administracji "nubami" było moim błędem i tutaj warn jest słuszny jednak 25 pkt to według mnie za duża kara, w dodatku warn nie wygasa.
 12. Prośby do administracji o zapłaty

  Kwota: 40$ Opis: Tworze wartościowe poradniki dla społeczności forum. Które na pewno pomagają początkującym jak i zaawansowanym użytkownikom naszego pięknego forum. Za co: za smigota
 13. Jestem za podziałem nagrody Discordowy pisarz na 3 części. Od 15 poziomu pisania na discordzie: Od 40 poziomu pisania na discordzie: Od 80 poziomu pisania na discordzie:
 14. Czemu ramki zdjęć nie posiadają wygładzania krawędzi? Słaby grafik? Zobaczymy czy serwer w ogóle powstanie i jak się przyjmie.
 15. zrealizowana
  Błąd w informatorze

  Dodam że błąd występuje w większości działów na forum.