Skocz do zawartości

Chcesz otrzymać darmowe konto pro na hostingu zdjęć? zagłosuj!

Libter

Właściciel
 • Zawartość

  9
 • Wysłane wiadomości na chacie

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Libter w dniu 8 Luty

Użytkownicy przyznają Libter punkty reputacji!

Reputacja

10 Dobry

Portale społecznościowe

Brak portali społecznościowych.

2 obserwujących

 1. Ten temat został przypięty.
 2. Co to za serwer? event.fCraft.pl to turniej hardcore o następujących założeniach: Globalne PvP i brak ochrony majątku. Udział w turnieju wymaga zapisania się. Trzykrotnie większa ilość serc oraz negatywne efekty utrudniające walkę i ucieczkę po zranieniu. Mapa z nietypowymi biomami, stopniowo pomniejszana aby gracze znaleźli się na środku. Śmierć oznacza przegraną bez możliwości powrotu - wygrywa ostatni ocalały. Zostaną także wyłonieni zwycięzcy w innych kategoriach jak najwięcej zarobionych pieniędzy czy najładniejsza baza Dodatkowo dostępne będą wszelkie rozwijane przez rok usprawnienia i utrudnienia serwera fCraft.pl (szczegóły na wiki) oraz niewdrożone wcześniej niespodzianki jak nowy system górnictwa, uprawy plonów i podróży w netherze. Jak się zapisać? Wystarczy wypełnić krótki formularz na https://event.fcraft.pl/ podając: nick w Minecraft, tag na Discordzie (jeśli nie posiadasz konta warto je utworzyć, umożliwia to szybki kontakt z administracją i społecznością serwera), dodatkowe informacje (jeśli nie grałeś wcześniej na fCrafcie napisz skąd dowiedziałeś się o serwerze i podaj linki do kont zarejestrowanych pod swoim nickiem np. na forach). Zgłoszenia są zazwyczaj rozpatrywane w ciągu kilku godzin. Kiedy otwarcie? Termin rozpoczęcia turnieju zostanie wyznaczony na serwerowym Discordzie z udziałem społeczności graczy. Serwer będzie dostępny pod adresem event.fCraft.pl na wersji Minecrafta 1.12.2, używanie minimapy zalecane.
 3. odrzucona
  Nieodpowiednie reklamy

  Warto przypomnieć, że reklamy dobierane są na podstawie odwiedzanych stron
 4. skript.pl - odwołanie od bana

  To nie skript.pl
 5. Sprzedam Domeny serwerów minecraft

  Ten temat został przeniesiony do kosza.
 6. Sprzedam Domeny serwerów minecraft

  Jedna domena nie istnieje, druga istnieje bez podpiętego serwera - poproszę dowody na "utrzymywanie" podanej liczby graczy w ciągu 24 godzin albo kosz i warn.
 7. zrealizowana
  Błąd w załadowaniu strony

  Naprawione, dziękuję za zgłoszenie
 8. zrealizowana
  Daty

  Ten temat został zamknięty.
 9. zrealizowana
  Daty

  Angielskie nazwy dni w datach już naprawione, przy okazji poprawione zostały także nazwy związane z miesiącami (np. 1 stycznia zamiast 1 Styczeń).
 10. Wielkie zmiany na forum

  Po długich negocjacjach z właścicielami została zawarta współpraca, której efekty już widać w postaci nowej, krótszej i bardziej rozpoznawalnej domeny: spigot.pl. Dodatkowo forum zostało przeniesione na nową maszynę i podpięte pod cloudflare dla zabezpieczenia przed atakami. W najbliższym czasie można spodziewać się także innych nowości: Forum będzie promowane jako oficjalne forum bloga https://pluginybukkit.pl/ oraz forum partnerskie http://skript.pl/. https://www.facebook.com/pluginybukkit/ z 1800+ polubień stanie się oficjalnym fanpagem forum spigot.pl. Pojawi się nowy system kopii zapasowych dla pełnego zabezpieczenia plików i bazy forum. Będę uczestniczył w rozwoju forum jako właściciel i administrator co również wiąże się ze zmianami, ale o tym później :>
×