jahumen

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana jahumen w Rankingu w dniu 9 Sierpień

jahumen posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

16 Dobry

O jahumen

 • Tytuł
  Użytkownik

Kontakt i informacje

 • Discord
  👑 jahumen 👑#1097
 1. Rejestr kapp

  #16 Ta nazywa się Henryk Makuszyński. Mieszka na ul. Makuszyńskiego Kornela 54 w Gdańsku (kod pocztowy 80-291). Koordynaty lokacji: 54.349936, 18.614668. Dorzucam poglądową mapkę miejsca zamieszkania: Nazwisko matki: Tomaszewska. Pesel: 69012471013 Jego telefon to 517 336 *** (cenzuruję 3 ostatnie cyfry dla bezpieczeństwa Henryka). Data urodzenia: 24 Styczeń 1969. Znak zodiaku: wodnik. Korzysta z nazwy użytkownika: Inght1969 Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:54.0) Gecko/20100101 Firefox/54.0 Ma 187 cm wzrostu i waży 109,6 kg. Typ krwi: B+ Ulubiony kolor: zielony.
 2. Zgłaszam się do udziału w plebiscycie na członka ekipy miesiąca.
 3. skarga
  Skarga kebab

  Pisząc, że nasz regulamin ma luki, a następnie używając ich, automatycznie przyznajesz, że zdajesz sobie sprawę z tego, że to co robisz jest nieprawidłowe (ponieważ jest to luka w regulaminie), w takim razie dlaczego to robisz? Nie widzę sensu pisania regulaminu na 1001 punktów, a następnie rekrutowania 30 moderatorów żeby chodzili z pałką i śledzili czy ktoś nie działa na granicy z prawem (a raczej je łamie). Udało mi się to osiągnąć, moderatorzy (a raczej jeden) podejmują interwencję bardzo rzadko, regulamin ma tylko 6 (przed Twoim przyjściem 5) punktów, a gdy zjawia się ktoś, kto nie potrafi się zachować i czerpie przyjemność z irytowania innych jest po prostu wykluczany z grupy.
 4. do programowania - serwer discord

  Dziękujemy naszemu użytkownikowi Ti_Ichigo za stworzenie tej krótkiej prezentacji. Wspominałem, że mamy świetną społeczność?
 5. Pragnę zaprosić Was na serwer discord, którego głównym tematem jest programowanie. Znajdziesz tam osoby chętne do pomocy, będziesz mógł zaprezentować swój własny projekt, czy po prostu "po offtopicować" z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. 1. @Administrator ma prawo do wszystkich działań, które uzna za słuszne. 2. Na serwerze obowiązuje netykieta. 3. Wszelki spam, wyzwiska i inne niekulturalne zachowania są zabronione. 4. Należy stosować się do tematyki kanałów. 5. Narzucanie innym konkretnego IDE jest zabronione. @Administrator - właściciel serwera. @Zastępca Administratora - zastępuje właściciela, gdy jest on nieobecny. @Moderator - dba o porządek na serwerze. @VIP - rola dla rozpoznawalnych lub działających na korzyść serwera osób. @Friend - znajomi administratorów. @BOT - wszystkie boty na serwerze. @Webowe @C/C++ @C# @Java @PC Rangi dla osób znających te języki, chcących pomagać innym. W celu uzyskania jednej z tych rang należy udzielać się w danym kanale lub przedstawić swoje portfolio w kanale #prosby_o_rangi. @Użytkownik - wszyscy użytkownicy. #informacje - główny kanał. #ogloszenia - powiadomienia o tym, co dzieje się na serwerze. #reklamy - kanał do zmieszczania reklam serwerów partnerskich, jeśli prowadzisz serwer i jesteś zainteresowany napisz PW do @Jahumen#1097. #powitania - powitania nowych użytkowników. #offtopic - kanał do rozmów o wszystkim, co nie pasuje do pozostałych i nie łamie regulaminu. #muzyka - kanał do obsługi bota muzycznego. #projekty - kanał do przedstawiania swoich projektów. #git - kanał do dyskusji na temat git'a. #webowe - kanał do dyskusji na temat języków webowych (np. HTML, CSS, JS, PHP, SQL). #c_cpp - kanał do dyskusji na temat języka C i C++. #c_sharp - kanał do dyskusji na temat języka C#. #java - kanał do dyskusji na temat języka java. #inne - kanał do dyskusji na temat innych języków, które nie zostały wymienione powyżej. #strefa_pc - kanał do dyskusji na temat hardware. Oficjalne zaproszenie na serwer: https://discord.gg/he4h7dX
 6. WAŻNE
  Propozycje nagród forumowych

  Najgorszy programista. Przyznawana automatycznie dla @Darhneez za brak umiejętności w używaniu CSS, JS. Proponowana ikona: awatar @Darhneez.
 7. Portfolio <3

  A ja nadal czekam na wypłatę, w budowaniu umiejętności nie masz (prace są kradzione), więc praca mnie nie interesuje.
 8. Portfolio <3

  Potwierdzam, @Batman_Joker wcześniej wrzucał także moją mapę do swojego portfolio, dodatkowo do tej pory nie chce mi za nią zapłacić. Nie polecam z nim współpracy.
 9. kiedy ten serwer upadnie?

  To niech zamknie serwer skoro brak mu czasu, albo znajdzie sobie zastępce.