Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 17.10.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Podoba mi się Twoje podanie Czy mógłbyś zaprezentować nam jakiś swój projekt?
 2. 1 punkt
  W tym temacie można składać propozycje nowych silników do pobieralni. Wystarczy napisać nazwę silnika w poście poniżej. UWAGA! W pobieralni będą tylko silniki dla wersji 1.8 i nowszych!
 3. 1 punkt
  W tym poradniku przedstawie jak łatwo stworzyć serwer z modami oraz pluginami na najnowsze wersje minecrafta. Zapraszam do lektury. Przydatne linki: Mody kompatybilne z forge: KLIK Pluginy kompatybilne z sponge: KLIK Najnowszy stabilny forge: KLIK Dodatek sponge: KLIK Uwaga! Podczas pisania poradnika dostępna jest tylko wersja experimental która może się crashować (ale nie musi). Poradnik: Po pobraniu wymaganych plików przenosimy je na pulpit. Następnie uruchamiamy instalator forge-1.12.2-14.23.0.2489-installer-win.exe (analogicznie z wersją na linuxie). Wybieramy serwer a następnie wskazujemy folder instalacyjny i klikamy ok. Teraz instalator pobierze wszystkie wymagane pliki oraz biblioteki. Uruchamiamy serwer plikiem wykonalnym który tworzymy w głównym katalogu serwera. .bat (windows) java -Xmx1024M -Xms1024M -jar forge-1.12.2-14.23.0.2489-universal.jar nogui .sh (linux) java -Xmx1024M -Xms1024M -jar forge-1.12.2-14.23.0.2489-universal.jar nogui Podczas pierwszego uruchomienia serwer wyłączy się. Musimy zaakceptować eule edytując plik eula.txt Kopiujemy pobrany spongeforge-1.12.2-2486-7.0.0-BETA-2653.jar do folderu mods, uruchamiamy serwer. Teraz wystarczy skopiować swoje mody do folderu mods. Aby dodać kompatybilne z sponge pluginy tworzymy w folderze mods następny folder o nazwie plugins i tam kopiujemy nasze pluginy. Jeśli jakiś mod crashuje nasz serwer prawdopodobnie nie jest on kompatybilny z wersją serwera lub nie posiada wymaganych modów-bibliotek potrzebnych do działania.
 4. 1 punkt
  Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): Myślę, że około 2-4h (Nie będę tu wypisywał, rzeczy, których nie mógłbym spełnić, typu 8h, itp). Spis Twoich kar: Brak. Nigdy nie miałem okazji dostać żadnego ostrzeżenia. Opis Twojej osoby: Mam na imię Jakub. Od 4 lat interesuję się programowaniem. W wolnym czasie piszę strony, programy, oraz ofc. gram w gry ;p. Aktualnie tworzę serwer do Minecrafta, który pierwotnie miał należeć do @Invi, lecz zrezygnował On z niego i przekazał mi domenę. Metody kontaktu: - TS3 - Discord (kuvuś#3752) - Mail: [email protected], [email protected] - Oraz ofc. to forum Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? - Tak Dlaczego akurat ty? - Przed dołączeniem @Libter do ekipy forum byłem moderatorem globalnym (no może trochę więcej niż moderatorem ;p), więc mam dosyć duże doświadczenie z obsługą MCP jak i ACP. - Mam w planach zorganizowanie kilku konkursów na forum (za mojej poprzedniej kadencji planowałem kilka konkursów, lecz gdy zostałem wyrzucony z grona Administracji, przez zmiany, które zaistniały na forum, straciłem swoje zainteresowanie do tej strony). - Napisałem również kilka bardzo przydatnych poradników, które na pewno znacznie ułatwiły życie użytkowników tego pięknego forum. Na razie to tyle, liczę na pozytywny odzew administracji jak i użytkowników forum. Pozdrawiam, kuvuś.
 5. 1 punkt
  Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): w weekendy po 5h a w dni robocze po 4h Spis Twoich kar: 0 Opis Twojej osoby: Mam na imię Mikołaj, interesuję się programowaniem (HTML,CSS,JS,PHP ukończyłem etap html,css teraz uczę się JS), prowadziłem kiedyś inne forum/strony Metody kontaktu: TS3/Discord/Skype/Email/Forum Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie) tak Dlaczego akurat ty? Jestem nie ogarnięty, lecz umiem prowadzić fora,strony,serwery. Gdy będzie trzeba mogę napisać jakiś mały dodatek, stronę, aplikację.
 6. 1 punkt
  Nie ma takiej potrzeby, jeśli propozycja nie ma prefixu to oznacza to, że jest ona aktualnie rozpatrywana.
 7. 1 punkt
  Nie rozpisałeś się zbytnio.
 8. 1 punkt
  Jestem raczej na tak, rozwija ciemny styl forum i jest aktywny na Discordzie, choć trochę gorzej już jest z tą aktywnością na forum :V.
 9. 0 punktów
  Witam. Zgłaszam podanie na moderatora forum.: Czas, który możesz poświęcić na forum (dziennie): Mogę ponad 3 godziny. To również zależy od mojego planu dnia. Spis Twoich kar: Nie mam kar. :V Opis Twojej osoby: Jestem miłą i pomocną osobą. W ogóle nie ma z mną problemów (Wyjątki to szkoła XD). Metody kontaktu: Fb, Discord, TS3 Czy posiadasz konto na komunikatorze Discord, oraz czy dołączyłeś do forumowego Discorda? (tak/nie): Tak. Dlaczego akurat ty?: Jak już wymieniłem w punkcie trzecim. Mogę również spędzać dużo czasu na forum, również nie mam żadnych wad. Pozdrawiam @Curser P.S Wiem, że może mam za mało postów ale jestem dosyć rozgarniętym człowiekiem.
 10. 0 punktów
 11. 0 punktów
 12. 0 punktów
  Zbanowany na życie robienie styli do forum
 13. 0 punktów
  @Invi Dzięki... #Zniszczone_Dzieciństwo
×